Telefón: 02 / 622 568 966


SPOKOJNÝ ŽIVOT
PRE nÁS VŠETkÝCH
"Vyšším princípom je, aby sme sa spoločne radovali zo šťastia a života a nie zo vzájomného nešťastia a smrti. Ľudia si pomáhajú spoločne svojou radosťou a nie svojím žiaľom." John Ruskin

O projekte


Zdravie predstavuje najdôležitejšiu hodnotu
Neberme zdravie ako niečo samozrejmé, chránme si ho a udržujme

NAŠI PARTNERI

LEBO POMÔCŤ JE VIAC AKO MYSLIEŤ IBA NA SEBA.

Zoznam spriatelených stránok a nadácií ktoré sa aktívne alebo sekundárne zapojijú do ochrany a zlepšovania stavu naších menej zdravých obyvateľov. Chceli by sa poďakovať každej spoločnosti alebo nadácií ktorá sa rozhodla pomôcť, či už finančne, materiálne alebo pomocou rôchnych aktivít. Ďakujeme!

 

 

inak

Inak Obdarení

Hlavným cieľom a zameraním združenia je združovať postihnuté osoby a ich blízke osoby, resp. osoby žijúce v spoločnej domácnosti s postihnutými osobami, pomáhať im vo všetkých oblastiach života.

http://www.inakobdareni.sk/


Asociácia pomoci postihnutým APPA

Asociácia pomoci postihutým APPA je tu pre telesne postihnutých ľudí, ktorí potrebujú pomoc. Poskytujeme všestrannú pomoc, podporu a poradenstvo.

https://appa.sk


vu

Nadácia VÚB

Účelom Nadácie VÚB je angažovať sa v oblastiach vzdelávania, umenia a charity. Veríme, že spoločensko-zodpovedné projekty si zaslúžia podporu.

https://www.nadaciavub.sk/


Nadácia SPP - Grantové programy

Pomáhame skvalitňovať život ľudí so znevýhodnením prostredníctvom podpory modelových, inovatívnych a progresívnych prístupov.

http://www.nadaciaspp.sk


Eprofi

Eprofi.sk - Vybavenie Profesionálov

Eshop ktorý prináša profesionálnu aj domácu elektrotechniku za najnižšie ceny na Slovensku. Špecializujeme sa na kvalitné, časom preverené značky.

http://www.eprofi.sk/


gracko dovolenky

Dovolenka Grécko

Dovolenky v Grécku, lacné letenky do Grécka, zájazdy a aktualizované informácie o tejto top destinácii pri Stredozemnom mori.

https://www.grecko.top/


rakusko dovolenky

Dovolenka v Rakúsku

Dovolenkový sprievodca po krásnom Rakúsku. Aktuálne zlacnené ponuky zájazdov a ubytovania v Rakúsku. Porovnávame a vyberieme vám tu najlepšiu cenu.

https://www.rakusko.top/


Dubaj stranka

Dovolenka v Dubaji

Všetko čo potrebujete vedieť o Dubaji. Taktiež aktualizované dovolenky do Dubaja, lacné zájazdy a exkluzívne last minute letenky za výborné ceny.

https://www.dubaj.top/


Bulharsko Top

Dovolenka v Bulharsku

Informácie pre dovolenkárov pri ceste do Bulharska. Exkluzívne ponuky, last minute dovolenky a informácie o krajine na jednom mieste.

https://www.bulharsko.top/


Thajsko Dovolenka

Thajsko Dovolenka

Dovolenka v Thajsku so zľavou až 55 %. Last minute letenky a hotely za výhodne ceny. Destinácie, zvyky, aktualizované informácie a novinky z Thajska.

https://www.thajskodovolenka.sk/


Dubaj stranka

Dovolenka v Dubaji

Všetko čo potrebujete vedieť o Dubaji. Taktiež aktualizované dovolenky do Dubaja, lacné zájazdy a exkluzívne last minute letenky za výborné ceny.

https://www.dubaj.top/


Dovolenka Egypt

Dovolenka Egypt

Všetko čo potrebujte vedieť. Najlepšie dovolenky v Egypte! Exkluzívne ponuky, zľavy a last minute letenky. Vyberte si z rozsiahleho katalógu dovoleniek.

https://www.dovolenka-egypt.sk/


Top Dovoleny

TOP Dovolenky

Porovnajte všetky populárne rezervačné portály a nájdite tu najlepšiu cenu. Prehľadné a jednoduché! Tisíce hotelov po celom svete na jednom mieste.

https://www.dovolenky.top/


Osobný tréner Bratislava

Trainerspot je portál, kde nájdeš prehľad trénerov v tvojom okolí. Nájdi si svojho trénera online. Cez filter si nastav mesto, zvoľ si šport.

https://www.trainerspot.sk


Hrvatska.sk Dovolenky v Chorvátsku

Obľúbený vyhľadávač dovoleniek v Chorvátsku. Ponúka výborne ceny a obrovské množstvo destinácii. Hrvatska.sk už roky patrí medzi jednotky na slovenskom trhu v spoľahlivosti a kvalite.

http://www.hrvatska.sk/


INFORMÁCIE

OCHRANA ZP

Hlavným zdrojov príjmu na pokrývanie životných nákladov osôb so ZP bývajú v absolútnej väčšine sociálne dávky.

pokračovanie

PROJEKT

Svetová správa o zdravotnom postihnutí prispieva k nášmu pochopeniu ZP a jeho vplyvu na jednotlivca i spoločnosť. Zdôrazňuje rozličné prekážky, s ktorými sa ľudia so ZP stretávajú. .

pokračovanie

 

ustredie